Teenused

Ofsettrükk

Offsetis trükime suuremaid koguseid ja konkreetseid Pantone värve. Toodame visiitkaardid, flaierid, ümbrikud, isekopeeruvad blanketid, dokumendikaaned, raamatud ja kõik muud trükised.

Digitrükk

Väiksemate koguste, kiiremate tähtaegadega ning personaliseeritud trükiste valmistamiseks. Meedia mõõt kuni 320x1200mm või 330x488mm. Visiitkaardid valmivad vajadusel samal päeval.

Laiformaattrükk

Tehnoloogia, mille puhul trükitakse rullmaterjalidele.

Print erinevatele meediatele laiusega kuni 1,5m. Valmistame plakateid, kleebiseid, roll-up’e ja

PVC kangast bännereid.

Tampotrükk

Trükk väiksematele esmetele. Trükitava ala mõõt 5x5cm. Trükk pastakatele, välgumihklitele, võtmehoidjatele, helkuritele, kilekaantele, kruusidele ja muudele reklaamkingitustele.

Siiditrükk

Värv kantakse tootele läbi raamile pingutatud kanga.

Trükitehnoloogiat saab kasutada paljudel erinevatel meediatel – särgid, plastik, vihmavarjud, autonumbrialused, kiirköitjad, paberkotid jne.

Kilelõikus

Paberkleepsust ja vinüülkleepsust erikujuliste detailide väljalõikamine. Laiformaattrüki järeltöötlus. Samuti autodele mõledud vinüülide lõikamiseks.

Kilelõikuri laius 1,6m.

Kujundustööd

Pakume tehnilist kujundust – logode vektoriseerimine, stantsijooniste loomine, kui ka loov kujundust erinevate projektide elluviimiseks.

Saame hakkama visiitkaartidest raamatuteni.

Stantsimine

Paberist, kartongist ja PVC materjalist erikujuliste vormide saavutamiseks kasutatav järeltöötlus. Kasutame, et teha: dokumendikaaned, parimiskellad ja seierid, etiketid, riputusaasad jne.

Surutrükk

Presstrükk tekitab materjalile reljeefse pinna. Vastavalt materjalile ja survele tekib ühele poole nõgusus ning teisele poole kõrgem pind.

Presstrükk fooliumiga – fooliumtrükk.